O nás

STAVEBNINY PRUSKÉ, s.r.o.

Naša firma bola založená v roku 2005.
Začali sme ako menšia firma, zaoberajúca sa predajom stavebného materiálu hlavne pre lokálne stavebné firmy, obyvateľov obce Pruské a ľudí z okolitých obcí.

Po ôsmych rokoch sme zmenili sídlo pôsobenia. Predajňa v súčasnosti sídli pod kostolom oproti Obecnému úradu v Pruskom, v budove niekdajších obilných sýpok. Priestory budovy a vonkajší dvor postupne zveľaďujeme, aby sme pre vás – zákazníkov vedeli priniesť čo najviac produktov k okamžitému odberu. Tiež nám záleží na tom, aby ste sa u nás dobre cítili.

V roku 2017 sme sortiment rozšírili o predaj plávajúcich podláh, interiérových dverí s veľkým výberom obkladov, dlažieb a sanity. Koncom roka 2018 sme otvorili vzorkovú predajňu I D v Dca na Štúrova ul.

V súčasnej dobe je predajňa Stavebniny Pruské obľúbená nielen pre profesionálne stavebné firmy, ktoré s nami spolupracujú už 15 rokov, ale aj pre koncových zákazníkov, ktorí realizujú stavbu alebo rekonštrukciu RD. Taktiež pre ľudí, ktorí si prídu k nám doplniť svoju dielňu o náradie a spojovací materiál alebo si prídu vychutnať našu dobrú kávu.
*ponúkame dopravu, poradenstvo a servis.